Spalio 27-28d. Joniškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas kuriame gražių pergalių iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Specialiosios Olimpiados sporto klubo Vilties Olimpas sportininkai.
Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg Džeiran Jonušytė trikovėje surinkusi 217,5 kg .užėmė ketvirtą vietą.
Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 57 kg šalies čempione tapo Kristina Kirilesku.Pritūpimo veiksme-90 kg. spaudimo-55 kg.atkėlimo veiksme – 127,5 kg.Trikovės sumoje surinko 272,5 kg.
Kristina absoliučioje įskaitoje užėmė antrą vietą
Suaugusių grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg.pasiekusi meistrišką rezultatą čempione tapo Laura Margevičiutė.Pritūpimas -92,5 kg .spaudimas -60 kg.atkėlimas -130 kg. Trikovės suma – 282,5 kg.
 Laura tapo nugalėtoje ir absoliučioje įskaitoje.Moterų komanda užėmė  trečią vietą.
Jaunimo tarpe Laurynas Šaulis svorio kategorijoje iki 59 kg. trikovėje surinko 372,5 kg. ir iškovojo pirmą vietą.