Lietuvos Specialiosios Olimpiados atletai dalyvavo Lenkijoje vykusioje Specialiosios Olimpiados X irklavimo regatoje. Varžybos vyko Stum mieste birželio 10-12 dienomis. Dalyvavo 10 komandų iš Lenkijos ir 3 komandos iš užsienio valstybių. Kazlų Rūdos specialiąją mokyklą atstovavo Edgaras Minsofinas, Rimvydas ir Rolandas Kriauzliai. Edgaras Minsofinas tapo nugalėtoju 200 m ir 500 m nuotoliuose. Rimvydas, savo amžiaus grupėje, 200 m distancijoje laimėjo pirmąją vietą, Rolandas – trečią. Broliai Rimvydas ir Rolandas rungėsi porinių dviviečių baidarių 500 m rungtyje ir sunkioje kovoje laimėjo III vietą. Šeduvos gimnazijos mokiniai Vilmantas Balčiūnas ir Kasparas Vaičiulis porinių dviviečių baidarių 200 m distancijoje – I vieta. Kasparas Vaičiulis iškovojo III vietą 500 m distancijoje.