Gruodžio 18 dieną, Lietuvos žiemos sporto centre, Ignalinoje,  vyko LSOK žiemos sporto šventė, kurioje dalyvavo apie 60 slidininkų, sniegbridininkų ir jų trenerių bei komandų vadovų atvykusių iš Kazlų Rūdos, Ukmergės, Švenčionių ir Utenos rajonų.

Puikios oro ir gamtos sąlygos, gerai paruoštos varžybų trasos, leido siekti ir gerų rezultatų.

Kaip ir tikėtasi, geriausiai rungtyniauti sekėsi, didelę patirtį slidinėjimo trasose turintiems uteniškiams, slidininkams Aušrai Burbulytei ir Arūnui Martinoniui, kurie ir tapo čempionais, atitinkamai 2 km. ir 3 km. distancijose. Sidabro medalius čia laimėjo Kristina Martinonytė ir Erikas Garbul. 500 metrų nuotolyje sidabro medalį  laimėjo Gediminas Gervelis, o Jaunius Kavoliukas – bronzą.

Socialinės globos namų grupėje 500 m. distancijoje aukso medalį iškovojo Pavel Kirilov iš Jasiuliškio SGN, antrąją vietą užėmė Sergej Demidov iš Pabradės SGN, trečioji vieta atiteko Mindaugui Jurgaičiui iš Pabradės SGN. Moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Liucija Kalesinskaja (Jasiuliškio SGN), antrąją vietą laimėjo Natalija Bučneva (Pabradės SGN), trečiąją – Rima Sankovskaja (Jasiuliškių SGN).

Slidinėjimo estafetėje 4x500m. nugalėtojais tapo Uteniškiai: Gediminas, Aušra, Erikas ir Arūnas o antrąją vietą laimėjo Pabradės SGN komanda: Sergej, Mindaugas, Rimas, Marius.

Sniegbridžių rungtyje moksleivių tarpe atskiro pajėgumo grupėse 100 m. distancijoje pirmąją vietą laimėjo Gabrielius Kubilius, antrąją Tautvydas Klimas, trečiąją – Augustinas Klimas. Mergaičių grupėje pirmąją vietą laimėjo Agnė Karpavičiūtė, aplenkusi Livetą Kazlauskaitę.

Vyresniųjų moksleivių tarpe pirmąją vietą iškovojo Rimvydas Kriauzlys, aplenkęs savo brolį Rolandą, o trečioji vieta atiteko Ignui Bliujui.

Visi moksleiviai yra Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos moksleiviai.

Suaugusiųjų grupėje 100 m. sniegbridžių rungtyje pirmąją vietą iškovojo Sergej Demidov (Pabradės SGN), Artūras Vėžys iš Utenos iškovojo sidabro medalį, o Nerijus Steponavičius iš Jasiuliškio SGN iškovojo trečiąją vietą. Moterų grupėje 100 m. distancijoje čempione tapo Lina Šumskytė iš Utenos, sidabro medalis atiteko Galinai Višnevskajai iš Pabradės, o trečioji vieta atiteko Tatjanai Konovalovai iš Pabradės .

Gerus rezultatus pasiekė Pavel Kirilov iš Jasiuliškio, Kristina Martinonytė iš Utenos, Vera Radišauskaitė iš Pabradės ir Kasparas Suboč iš Utenos

Estafetėje 4×200 m., jaunimo grupėje, sniegbridininkai Lina, Jaunius, Kristina ir Artūras iš Utenos tapo nugalėtojais. O moksleivių grupėje nugalėtojais tapo Kazlų Rūdos pirmoji komanda: Gabrielius, Rimvydas, Laurynas ir Ignas.