Šių metų balandžio 10 – 14 dienomis Lietuvos specialiosios olimpiados treneriai G. Čečkauskas , R. Šležys, M. Šležys Lvovo ( Ukraina ) specialiosios olimpiados komiteto kvietimu vyko pravesti seminarą „ Grindų ritulys specialiojoje olimpiadoje. Jungtinis futbolas Lietuvos specialiojoje olimpiadoje „.
Seminaro metu vyko teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu Lvovo miesto ir rajono mokytojai, treneriai dirbantys su specialiųjų poreikių vaikais buvo supažindinti su nauja sporto šaka – grindų rituliu. Teorijos metu buvo išaiškintos pagrindinės žaidimo taisyklės, individualios ir komandinės technikos elementai. Praktinių užsiėmimų metu kiekvienas dalyvis dalyvavo grindų ritulio asmeninių testų varžybose. Prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos specialiosios olimpiados atributikos prizais. ( R. Šležys,
G. Čečkauskas )
M. Šležys supažindino su jungtinio futbolo Lietuvos specialiojoje olimpiadoje praeitimi, dabartimi ir ateities perspektyvomis.
Pasibaigus seminarui dalyviams buvo į teikti Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto sertifikatai.
Seminaro metu teko pasidalinti mintimis su Lvovo valstybinio kūno kultūros universiteto profesore, mokslų daktare A. Perederij, kuri padovanojo savo išleistą knygą apie specialiuosius atletus.
Seminaro uždaryme, Lvovo specialiosios olimpiados vadovas A. Porodko įteikė padėkas už pravestą seminarą ir įtvirtinant tolimesnį mūsų bendradarbiavimą parke buvo pasodinta kaštonų alėja.
Įtvirtinant užsimezgusius ryšius organizatoriai surengė mums kultūrinę programą : aplankėme Karpatų kalnuose šventos Marijos vienuolyną, kovotojų už Ukrainos nepriklausomybę žeminę ir dalyvavome edukacinėje lipdymo iš molio programoje .
Pavargę , bet laimingi, pasisėmę daug teigiamų emocijų ir užmezgę naujų draugystės ryšių grįžome namo.

Informaciją pateikė: R. Šležys, G. Čečkauskas, M . Šležys

Patirties sklaida Lvove ( Ukraina )