Sausio 14 ir 22 dienomis Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje vyko slidinėjimo taurių varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos SO slidininkai, besiruošiantys Pasaulio SO žiemos žaidynėms Austrijoje, kurios vyks kovo 14-25 dienomis.

Ignalinos žiemos sporto šakų centro taurės varžybose 3 km distancijoje savo amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė Rūta Tuskenytė, Aušra Burbulytė liko trečia. Jos buvo apdovanotos centro taurėmis. 5 km distancijoje vyrams trečiąją vietą laimėjo Aurimas Jasiulionis, o Tadas Vainius liko ketvirtas.

Lietuvos Nacionalinės slidinėjimo asociacijos taurės varžybose savo amžiaus grupėje 3,5 km distancijoje Rūta Tuskenytė užėmė ketvirtąją vietą, Aušra Burbulytė liko penkta. Visų moterų amžiaus grupių bendroje įskaitoje Rūta užėmė dvyliktą vietą, o Aušra keturioliktą vietą. Vyrų 5 km nuotolyje savo amžiaus grupėje Tadas Vainius užėmė vienuoliktą vietą, Aurimas Jasiulionis liko dvyliktas. Visų vyrų amžiaus grupių bendrojoje įskaitoje Tadui atiteko dvidešimtoji vieta, o Aurimas užėmė dvidešimt antrą vietą.

Vasario 11-12 dienomis Ignalinoje vyks Lietuvos Žalgirio žaidynių slidinėjimo varžybos, kuriose dalyvauti ruošiasi ir Lietuvos SO slidinėjimo rinktinė.