Vasario 6 – 7 dienomis Rygoje, žiemos sporto šakų parke, vyko SNIEGBRIDINKŲ varžybos, kuriose pakviesti Latvijos Specialiojo Olimpinio Komiteto, dalyvavo LSOK suaugusiųjų komanda sudaryta iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro sniegbridininkų.

Geriausia čia sekėsi Kasparui Suboč, kuris 200 m. nuotolyje iškovojo pirmąją vietą, o Jaunius Kovaliukas pelnė ketvirtą vietą.

Moterų grupėje, bronzos medalius 400 m. distancijoje, savo amžiaus grupėse, pelnė Kristina Martinonytė ir Lina Šumskytė, o vyrų grupėse, 800 m. nuotolyje, bronzos medalius, laimėjo Artūras Vėžys ir Aleksandras Misevičius.

Mišrioje estafetėje 400 m. x 800 m. x 800 m. Kristina, Kasparas ir Aleksandras liko ketvirtoje vietoje.

Delegacijai vadovavo Vilgelmina Rastenienė, o sniegbridininkus varžyboms ruošė Zenonas Misiūnas.