Balandžio 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sporto salėje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados štangos spaudimo čempionatas. Sportininkus pasveikino ir gerų rezultatų palinkėjo centro direktorius Jonas Pravilonis.

Daugiausia medalių (net 12) čempionate iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stipruoliai. Antri liko Veisiejų SGN sportininkai (6 medaliai), treti – Kėdainių SGN stipruoliai (5 medaliai).

Absoliučioje įskaitoje moterų tarpe nugalėjo RTVMC sportininkė Kristina Kirilesku, išspaudusi 57,5 kg svorio štangą.

Vyrų tarpe geriausią rezultatą pasiekė taip pat RTVMC mokinys Justinas Bladika, išspaudęs 110 kg. Nugalėtojai apdovanoti specialiais prizais.

Centro direktorius Jonas Pravilonis čempionato nugalėtojams ir prizininkams įteikė medalius ir prizus.