Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas (LSOK) kartu su Lietuvos Policija šių metų rugsėjo 23 d. minint Europos sporto savaitę susivienijo kartu ir vykdė Teisėsaugos atstovų bėgimą su vilties ugnimi palaikant Specialiosios Olimpiados judėjimą.

Į Rengį kuriuo siekiama išreikšti teisėsaugos atstovų palaikymą intelekto sutrikimą turintiems asmenims atvyko Specialiosios Olimpiados Europos – Eurazijos regijono Sporto ir organizacinio vystymo direktorius Miroslaw Krogulec, LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas, Kaunos statybos ir paslaugų mokymo centro direktorius Ričardas Šeštokas bei  pareigūnai iš Latvijos – Ervins Zihmanis ir Estijos – Marina Paddar ir Margus Pala.  Šiame renginyje, kuris buvo tarptautinio futbolo turnyro “Friedship Cup” atidarymo dalimi bėgo Pareigųnai bei atletai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Renginys vyko ankstyvą šeštadienio rytą Laivsvės al. ir senamiesčio gatvėmis ir susilaukė didelio miestiečių bei miesto svečių susidomėjimo. Panašaus pobūdžio bėgimai yra vykdomi JAV ir Europoje, tačiau šis Tarptautinis bėgimas Baltijos šalyse yra pirmas.

 

Delegacijos Kaune dalyvauja tarptautiniame futbolo turnyre, kuris vyksta Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre adresu Žeimenos g. 165, Kaunas. Turnyras vykdomas rugsėjo23- 24 d.

 

Informaciją pateikė

LSOK tarptautinė koordinatorė

Vaiva Cojocari

 

Tarptautinis „Vilties ugnies“ bėgimas palaikant Specialiają Olimpiadą