2017 m. Specialiosios Olimpiados žymios negalios dviračių – triračių čempionatas Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

Gegužės 23 d. jau antrą kartą vyko dviračių – triračių čempionatas. Dalyvavo 10 komandų iš skirtingų Lietuvos miestų: Dabikinės specialioji mokykla, Dūseikių socialinės globos namai, Kazlų Rūdos specialioji mokykla viagra en pharmacie ir specialiosios Olimpiados klubas, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyrius, Šiaulių miesto savivaldybės globos namai „Goda“, Vilijampolės socialinės globos namai ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyrius bei Dienos užimtumo centras ir komanda sudaryta iš sirgalių.
Renginys buvo skirtas žymią intelekto negalią turintiems asmenims. Mokyklos stadiono aikštelėse reikėjo atlikti organizatorių paruoštas užduotis: važiuojant triračiu įmesti kamuoliukus į kibirėlius pagal spalvą, pravažiuoti „gyvatėle“, sustojus užmesti žiedus ant stovo, užvažiuoti ant pakylos ir kt. Jas atletai atliko noriai, su dideliu džiaugsmu.
Pasibaigus varžyboms visi dalyviai ir komandų treneriai apdovanoti Specialiosios Olimpiados medaliais ir mokyklos direktoriaus padėkomis.
A lygyje 1 vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyrius, 2 vietą Vilijampolės socialinės globos namai, 3 vietą Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro komanda.
B lygyje 1 vietą užėmė Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos komanda, 2 vietą Kazlų Rūdos specialiosios Olimpiados klubo komanda, 3 vietą Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus komanda.
C lygyje 1 vietą iškovojo Sirgalių komanda, 2 vietą Dūseikių socialinės globos namų komanda, 3 vietą Šiaulių miesto savivaldybės globos namų „Goda“ komanda, 4 vietą Dabikinės specialiosios mokyklos komanda.
Asmeninėse dviračių rungtyse iškovojo 1 vietą Mantas iš Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus komandos, 2 vietą užėmė Ema iš Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos komandos, 3 vietą Mantas iš Dabikinės specialiosios mokyklos komandos.