Vasario 11-12 dienomis Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre vyko Žalgirio 2017 m. žaidynių slidinėjimo varžybos, kuriose dalyvavo Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro slidininkai, besiruošiantys dalyvauti Pasaulio SO žiemos žaidynėse Austrijoje.

Geriausiai sekėsi Rūtai Tuskenytei, kuri ketvirtoje amžiaus grupėje 5 km. distancijoje tapo Žalgirio čempione, o trečioje amžiaus grupėje sidabro medalį pelnė Aušra Burbulytė. Ketvirtą vietą trečioje amžiaus grupėje 5 km. distancijoje laimėjo Erik Garbul. Tadas Vainius 10 km nuotolyje trečioje amžiaus grupėje, o Aurimas Jasiulionis ketvirtoje amžiaus grupėje užėmė šeštąsias vietas.

Mišriose estafečių varžybose moksleivių ir suaugusių grupėse liko penktojoje vietoje.

Pasibaigus „Žalgirio“ slidinėjimo žaidynėms Lietuvos So slidinėjimo rinktinė vasario pabaigoje dalyvavo mokomojoje treniruočių stovykloje Latvijoje o kovo 1-2 dienomis Otepää, Estija Pabaltijo SO žiemos žaidynėse.

Čia Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro slidininkai pasiekė puikių rezultatų. Mokinių grupėje 3 km. distancijoje sidabro medalį iškovojo Arūnas Martinonis, pralaimėjęs Latvijos slidininkui. Jaunimo grupėje čempionų medalius laimėjo Tadas Vainius, o suaugusiųjų tarpe nugalėtojais tapo Rūta Tuskenytė ir Aurimas Jasiulionis.

Sprinto 1 km. distancijoje jaunimo grupėje čempionais tapo Aušra Burbulytė ir Erik Garbul, o suaugusiųjų grupėje nugalėtoju tapo Jonas Urbanovičius.

Aušra Burbulytė, Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis ir Tadas Vainius užtikrintai laimėjo sprinto 4×500 m. mišrių estafečių rungtyje ir iškovojo SO žiemos žaidynių pagrindinę taurę.

Grįžę iš šių varžybų Lietuvos SO slidininkai Kovo 11-12 dienomis Ignalinoje ruošiasi dalyvauti Lietuvos slidinėjimo čempionate. Tai bus paskutiniai startai prieš išvykstant į pasaulio SO žiemos žaidynes Austrijoje.