Jaunojo atleto programos informacija / Jung athlete program information

 

2015m. gruodžio 8d. Trakuose, Trasalio laisvalaikio centre vyko Specialiosios Olimpiados programos  ,,Jaunieji atletai“ šeimų su jaunaisiais atletais susitikimas. Jame dalyvavo 30 šeimų iš Vilniaus ir jo apylinkių.

Tėveliai buvo plačiau supažindinti su Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto (LSOK)  vykdoma veikla, sporto šakomis, tikslais ir lūkesčiais. Tėveliai atidžiai klausėsi apie programos ,,Jaunieji atletai“ teikiamą naudą, organizuojamus renginius mūsų jauniausiems sportininkams. Pasidžiaugę įvykdytais renginiais ir fotonuotraukomis šiais metais visi kartu nuskubėjome atlikti programos pratimų, žaisti žaidimų, dalintis džiaugsmu bendraujant su kitomis šeimomis. Po dviejų sporto treniruočių sporto salėje vaikai buvo pakviesti į Trasalio pramogų centro baseiną. Jame vaikai su tėveliais, broliukais, močiutėmis aktyviai leido laiką čiuoždami nuo kalniukų, plaukiodami baseine.

Tėveliai, atvykę į baseiną pirmą kartą su savo vaiku buvo nustebinti greito vaikų prisitaikymo prie vandens, aukščio, atviros ir didelės erdvės. Besidžiaugdami puikiai praleistu laiku su šeima visi pažadėjo čia sugrįžti. Nuoširdžiai dėkojo kūno kultūros mokytojams iš Vilniaus ,,Atgajos“ spec. mokyklos už iniciatyvą ir veiklų organizavimą, o Specialiosios olimpiados rėmėjui ,,Mattel“ už programos rėmimą.

 

,,Jaunieji atletai“ programos koordinatorė Lietuvoje

Aušra Kriškoviecienė

Jauno Atleto Renginys Trasalyje