Š. m. vasario antroji savaitė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre -krepšinio savaitė. Per kūno kultūros pamokas ir popamokinėje veikloje buvo vykdomos krepšinio žaidimo 3×3 ir krepšinio testų varžybos. Atletai noriai dalyvavo šiose veiklose.
Vyko draugiškos krepšinio varžybos „Linksmasis krepšinis 3×3“. Krepšininkai sugalvojo komandos pavadinimą, išsirinko kapitonus ir pradėjo atkaklią kovą. Kiekvienas kėlinys turėjo skirtingas užduotis: „Aktyvus krepšininkas“, „Sušalęs krepšininkas“, „Aklas krepšininkas“ ir „Atbulas krepšininkas“. Laikas prabėgo linksmai ir įdomiai, o pabaigoje laukė saldūs apdovanojimai.
Vyko testų varžybos, kuriose atletai įvertino savo krepšinio elementų atlikimo techniką ir kitus gebėjimus, reikalingus šiai sporto šakai. Testų rezultatai buvo surašyti į lenteles ir išaiškinti nugalėtojai. Mokiniai mokėsi susirasti savo rezultatus, juos palyginti ir numatyti ką dar reikia tobulinti, kad jų asmeniniai rezultatai gerėtų.
Nugalėtojai: mergaičių grupėje – Eva Bražinskaitė, 5-7 klasių berniukų grupėje – Darius Novikov ir vyresniųjų vaikinų grupėje – Vismantas Arlauskas.
Atletai labai pasiilgo draugų iš kitų ugdymo įstaigų ir laukia naujų susitikimų su jais.

Kūno kultūros mokytoja
Sidona Mikštienė

Krepšinio savaitė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre