2023 m. vasario 28 d.–kovo 3 d. Europos specialiosios olimpiados slidinėjimo čempionate Estijoje, Otepės mieste dalyvavo 500 dalyvių iš 12 valstybių. Lietuvos specialiosios olimpiados slidinėjimo rinktinė iškovojo 4 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Sportininkai rungėsi priskirtuose divizionuose. Rezultatai: 2,5 km distancijoje Modestas Kubilius (Kazlų Rūda) 1 vieta, Darius Borodkinas (Kazlų Rūda) – 3 vieta, Sergej Demidov (Pabradė) – 4 vieta, Silvestras Laveckis (Pabradė) – 5 vieta, Alanas Kvieska (Pabradė) 1 km distancijoje – 1 vieta, Kristina Martinonytė 1 km – 1 vieta, Egidija Pajaujytė 1 km – 2 vieta, Kamilė 1 km – 3 vieta, Rūta Bardinienė 5 km -1 vieta.

Moterys slidinėjimo estafetėje iškovojo 4 vietą distancijoje 4×1 km, vyrai estafetėje iškovojo 3 vietą 4 x1 km.

Europos specialiosios olimpiados slidinėjimo čempionatui sportininkus ruošė treneriai Zenonas Misiūnas, Vita Gudynienė, Česlavas Šerėjus.