Pirmą kartą Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionatas Kelmės specialiosios mokyklos darbuotojų iniciatyva vyko Kelmės Sporto centre. Dalyvavo 9 komandos iš Kybartų Rasos, Šiaulių „Ringuvos“, Žagarės ir Kelmės specialiųjų, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklų, Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus ir Kelmės specialiosios mokyklos dienos socialinės globos padalinio.

Netradicinių žaidimų užduotis rengė mokytojo, vyresniojo specialiojo pedagogo, Gedimino Laurinavičiaus vadovaujama mokyklos darbuotojų komanda.

Pasveikinti čempionato dalyvius atvyko Saulius Michailovas, Kelmės rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausias specialistas laikinai atliekantis skyriaus vedėjo funkcijas, ir Vaidas Monkevičius, Kelmės sporto centro direktorius. Dalyvius sveikino ir Kelmės specialiosios mokyklos direktorė Dalia Viliūnienė, kuri kartu su V.Monkevičiumi taip pat įteikė apdovanojimus nugalėtojams.

Pirmąją vietą ir nugalėtojų taurę pelnė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda. Labai nedaug nuo jų atsiliko ir antrąją vietą iškovojo Kelmės specialiosios mokyklos komanda. Tretieji liko Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ atletai.

Džiaugiamės, kad LSO komitetas skatina aktyviai dalyvauti įvairiuose čempionatuose ir visus dalyvius pagerbia paskatinamaisiais medaliais.

Toks čempionatas, mūsų organizuotas, vyko pirmą kartą. Tačiau tikimės, kad jis taps tradiciniu ir pritrauks dar didesnį dalyvių skaičių.

LSOK 2021 m. vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionatas