Šių metų kovo 2 dieną Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko LSOK salės futbolo 5 x 5 (vaikinai) ir 3 x 3 (merginos) čempionatas. Jame dalyvavo 12 vaikinų ir 8 merginų komandos iš įvairių specialiųjų mokyklų. Pirmą kartą varžybose startavo Kybartų „Rasos“ mokyklos ir Kelmės specialiosios mokyklos komandos.

Merginos varžėsi dviejose sportinio meistriškumo grupėse. A lygyje čempionėmis tapo Kauno statybinių paslaugų mokymo centro merginos, II vietą iškovojo – Kėdainių „Spindulio“ mokyklos 1 komanda, III vietą – Kėdainių „Spindulio“ mokyklos 2 komanda. B lygyje čempionėmis tapo Kelmės specialiosios mokyklos komanda, II vietą iškovojo Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos komanda, III vietą – Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos merginos.

Vaikinų komandos pagal sportinį meistriškumą buvo suskirstytos į tris lygius. A lygyje čempionais tapo Kauno statybinių paslaugų mokymo centro pirmoji komanda, II vietą iškovojo Kauno statybinių paslaugų mokymo centro II komanda, III vietą – Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos komanda.

B lygyje čempionais tapo Klaipėdos FM komanda, II vietą iškovojo Kėdainių „Spindulio“ mokyklos 1 komanda, III vietą – Kelmės specialiosios mokyklos komanda. C lygyje čempione tapo Kėdainių „Spindulio“ mokyklos 2 komanda, II vietą iškovojo Kėdainių socialinių globos namų komanda, III vietą – Kybartų „Rasos“ mokyklos vaikinai.

Komandų sportininkai iškovoję I, II, III vietas apdovanoti medaliais.