Gegužės 26 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko nuotolinis Lietuvos specialiosios olimpiados aerobikos čempionatas „Sportuok ir šok 2021“. Renginio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, Šeduvos gimnazija.
Aerobikos čempionate dalyvauti panoro 11 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių. Jų pasirodymus virtualioje ZOOM erdvėje vertino komisija, kurią sudarė: Gailutė Toleikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusių ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, Vida Gilienė, Vaižganto gimnazijos šokių mokytoja metodininkė, Sandra Skirpstienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė. Dalyvių pasirodymai buvo vertinami pagal tris pajėgumo lygius ir čempionato nuostatų reikalavimus šokiui.
Pirmame lygyje I vietą užėmė Kelmės specialiosios mokyklos komanda, kuriai komisija skyrė ritmiškiausios komandos nominaciją. II vieta ir stilingiausios komandos titulas teko Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus komandai. III vietą užėmė Nijolės Genytės socialinės globos namų komanda iš Pabradės, kuri nominuota kaip ištvermingiausia komanda.
Antrame lygyje I vietos nugalėtoja ir meniškiausia komanda pripažinta Macikų socialinės globos namų komanda. II vietą užėmė ir techniškiausios komandos nominaciją gavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro šokio studija ,,Svajoklis“. III vieta dalinasi originaliausios komandos nominaciją pelniusi Kėdainių specialiosios mokyklos šokių grupė „Šėlsmas“ ir Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos komanda, kuri nominuota sportiškiausios komandos titulu.
Trečiame lygyje I vietą užėmė ir kūrybiškiausia komanda nominuota Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda. II vietą užėmė Telšių neįgaliųjų sporto klubo „Atletas“ komanda. III vietą komisija skyrė komandoms iš Panevėžio Jaunuolių dienos centro ir Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro.
Aerobikos čempionato dalyviams bus įteikti organizatorių padėkos raštai, taurės, saldūs prizai. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, kad kitais metais susitiksime ne virtualioje erdvėje o Šeduvos gimnazijoje.

Šeduvos gimnazijos informacija

LSOK aerobikos čempionatas 2021