2024 m. kovo 5-ąją dieną Vilniuje „Atgajos‘‘ mokyklos sporto salėje įvyko Lietuvos specialiosios olimpiados Bočios čempionatas, kuriame dalyvavo 12 komandų: Zarasų socialinių globos namai, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Negalią turinčių asmenų centras Korys, Kauno specialiosios olimpiados klubas, Kėdainių Spindulio mokykla, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokykla, Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos komanda, Kauno Jono Laužiko mokyklos komanda, Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubas „Atletas”, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyrius, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla ir Kazlų Rūdos neįgaliųjų sporto klubas. Komandos buvo paskirstytos į 3 lygius po 4 komandas, ratų sistema buvo pravestos komandinės varžybos.

Pirmajame A pogrupyje nugalėtojais tapo Kauno specialiosios olimpiados klubo komanda, antrąją vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, trečiąją – Zarasų socialinės globos namų komanda.

Antrajame B pogrupyje nugalėtojais tapo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus komanda, antrąją vietą iškovojo Kauno Jono Laužiko mokyklos komanda, trečiąją – Telšių apskrities neįgaliųjų sporto klubo „Atletas” komanda.

Trečiajame C pogrupyje nugalėtojais tapo Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos komanda, antrąją vietą iškovojo Kėdainių Spindulio mokyklos komanda, trečiąją – Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda.