Gegužės 21 d. po atviru dangumi startavo ilgai lauktas LSOK futbolo čempionatas. Į aikštę išbėgę atletai ne tik pademonstravo meistrišką kamuolio valdymą, bet ir dar kartą įrodė, kad futbolas – tai sportas, jungiantis širdis, o stipriausia jėga aikštelėje yra vienybė ir draugystė.
Pavasario sezono kulminacija po atviru dangumi Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto futbolo tradicijos yra itin gilios. Šis gegužės čempionatas tapo puikiu pavasario sezono pratęsimu po kovo mėnesį Kėdainiuose vykusio salės futbolo turnyro. Persikėlimas į didžiąją lauko aikštę sportininkams suteikė naujų jėgų, daugiau erdvės gražioms žaidimo akimirkoms ir, žinoma, pareikalavo dar didesnės ištvermės.
Čempionato uždarymo ceremonijoje visos dalyvavusios komandos buvo įvertintos už jų pastangas, kovingumą bei demonstruotą pagarbą varžovams.
Moterų grupėje 1 vietą iškovojo Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų centro Traksėdžių skyrius, antrą vietą užėmė „Jungtinės pajėgos”, trečią Gelgaudiškio „Šaltinio” ugdymo centras, ketvirtąją Kazlų Rūdos „Saulės” mokykla-daugiafunkcis centras, penktąją Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis”.
Vyrų grupėje – B lygyje 1 vietą užėmė Gelgaudiškio „Šaltinio” ugdymo centras, 2 vietą Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų centro Traksėdžių skyrius, trečią vietą – Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis”. A lygyje – 1 vietą Kauno specialiosios olimpiados klubas, 2 vietą Kauno technologijų mokymo centro socialinių paslaugų skyrius, trečią Kazlų Rūdos Saulės mokykla-daugiafunkcis centras.
Nuotraukų autorius Tomas Kiveris.
























































































