Šių metų spalio 23 d. įvyko 3–iasis LSOK sportinės gimnastikos čempionatas, kuriame dalyvavo Trakų, Klaipėdos, Vilniaus ir Estijos komandų atstovai. Tai buvo didžiausia šventė visiems jo dalyviams!

Čempionate dalyvavo ne tik daug metų sportuojantys vaikai ir jaunuoliai, bet ir pradedantieji sportininkai, kuriems gelbėjo savanoriai (gimnastikos klubo „Skrydis“ auklėtiniai). Nepaprastai gera ir smagu matyti įprastos raidos ir specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų bendrystę. Daug kam atrodytų paprasta ištiesti rankas, pakabėti ant skersinio, pasilaikyti ant rankų, jau nekalbant apie užlipimą ant suoliuko ar buomo. Tačiau jau vien tai, kad jaunasis sportininkas išdrįso prieš visus atlikti varžybų programą, vertas pagarbos ir gausių plojimų. Labai svarbūs pasiekti sportiniai rezultatai, tačiau ne ką mažiau svarbu – vaikų blizgančios akys, pasididžiavimas savimi ir begalinis džiaugsmas.

Dėkojame Gimnastikos klubo „Skrydis“ kolektyvui ir nuostabioms savanorėms, Trakų pradinės mokyklos vaikų socialinės globos skyriaus mokytojai Jurgitai Ruseckienei, sportininkų tėveliams ir visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

LSOK sportinės gimnastikos vyr. trenerė Irina Katinienė

LSOK SPORTINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS