Warning: Undefined variable $ub in /home/lsoklt/domains/lsok.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /home/lsoklt/domains/lsok.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Europos specialiosios olimpiados 2022 m. futbolo 5 x 5 turnyras – Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas

Š. m. birželio 9 -12 d. Lietuvos specialiosios olimpiados futbolo rinktinė dalyvavo tarptautiniame SO futbolo turnyre Estijoje, Viljandi mieste. Turnyre dalyvavo komandos iš Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Azerbaidžano, Lietuvos, Belgijos, Danijos ir trys Estijos komandos. Pirmąją dieną vyko kvalifikacinės varžybos. Lietuvos rinktinė rungėsi su Latvijos ir Vengrijos komandomis.

Lietuvos komanda pateko į A lygį ir kovojo su Azerbaidžano, Kroatijos, Vengrijos, Belgijos rinktinėmis. Suskaičiavus taškus Lietuvos komanda pateko į didelį finalą su Azerbaidžano komanda. Finale teko pripažinti priešininkų pranašumą. Iškovota 2 vieta.

Kelionė buvo kupina įspūdžių, geros nuotaikos ir atradimų. Dauguma komandos sportininkų pirmą kartą dalyvavo tarptautinėse varžybose. Turnyro organizatoriai skyrė laiką susipažinti su Viljandžio miestu, buvo suorganizavo edukacinę išvyką į Viljandi senamiestį. Grįžtant namo vaizdinga Baltijos jūros pakrante vaikinai maudėsi vėsioje jūroje, džiaugėsi puikiu oru.

Mokytojai Rytis Šležys, Olesia Matulevičienė.

Europos specialiosios olimpiados 2022 m. futbolo 5 x 5 turnyras