Warning: Undefined variable $ub in /home/lsoklt/domains/lsok.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /home/lsoklt/domains/lsok.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
„Turizmo festivalis 2022“ Gelgaudiškyje – Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas

Birželio 14 dieną į Gelgaudiškio specialiojo ugdymo centrą sugužėjo žygeiviai iš Smalininkų technologijių ir verslo, Kazlų Rūdos „Saulės“, Kelmės specialiosios, Kėdainių „Spindulio “ mokyklų ir Šeduvos gimnazijos. Tradiciniu tapęs respublikinis turizmo festivalis šiais metais buvo skirtas Gedulo ir Vilties dienai atminti. Skelbdama festivalio pradžią pagrindinė renginio organizatorė kūno kultūros mokytoja Sidona Mikštienė visus dalyvius pakvietė keliauti Panemunių regioninio parko takais. Turistai linksmąsias užduotis atliko „Žvaigždėje“, „Velnio kalne“, išradingai pagelbėdami vienas kitam įveikę Šilupės upelio tiltelį sušoko pergalės šokį. Nuotaikingai keliaudami, jaunieji turistai pasiekė pagrindinį žygio tikslą – kryžių, pastatytą atminti žuvusiems Pakalniškių kaimo išminuotojams. Simbolines atminimo žvakeles uždegė ne tik žuvusiems, bet ir tiems Lietuvos gyventojams, kurie 1941metų birželio 14 dieną patyrė Sovietų Sąjungos masinius trėmimus į Sibirą. Mums tai įpareigojimas saugoti mūsų žmogiškąjį orumą ir visuomet siekti teisingumo.

Žygeiviai, sėkmingai pasiekę finišą, mėgavosi mindami mįsles, kurių įminimai padėjo atrakinti medalių skrynią. Šventės džiugesio nesumažino ir grėsmingai danguje besisukiojantys kamuoliniai debesys.

Organizatoriai džiaugiasi dalyvių geranoriškumu ir entuziazmu, pedagogų pozityvumu ir bendradarbiavimu bei dėkoja Lietuvos specialiosios olimpiados komitetui už pasitikėjimą bei paramą rengiant šį festivalį.

„Turizmo festivalis 2022“ Gelgaudiškyje