Šiais metais LSOK vasaros sporto stovykla sugrįžo į Pervalką. Kuršių Nerija stovyklautojus pasitiko vasariškais orais, žemuogių pievelėmis, žydinčių liepų aromatu, šilta jūra… Ilgai lauktas sugrįžimas džiugino ir trenerius, ir sportininkus. Džiaugiamės, kad Baldininko viloje mus ir vėl pasitiko Eglutė su Laimonu, kurie rūpinosi mūsų gerbūviu, maitinimu bei gera nuotaika.

Stovykla buvo skirta intensyvioms treniruotėms bei fiziniam pasirengimui. LSOK rinktinės nariai ruošiasi Specialiosios Olimpiados žiemos žaidynėms. Be fizinio pasirengimo ir sniegbridžių treniruočių, sportininkai žaidė krepšinį, bočią.

Likusysis laikas nuo treniruočių buvo skirtas aktyviam turiningam poilsiui. Maudynės jūroje, išvykos į Juodkrantę, Nidą, pėsčiųjų žygiai, bei dviračių žygis į Nidą.

Tačiau viskas kas turi pradžią, turi ir pabaigą… Atsisveikindami dėkojome vieni kitiems už bendrystę, gerai praleistą laiką… ir tik išdavikės ašaros atskleidė jausmus ir praleisto laiko vertę kartu, ypatingame Lietuvos kampelyje.

Nuoširdžiai dėkojome stovyklos rėmėjams už nuostabų laiką, neįkainuojamą dovaną ypatingiems vaikams ir jaunuoliams. Dėkojame už puikias stovyklavimo sąlygas ir galimybes. Kai kas pirmą kartą pamatė jūrą, kai kas pirmą kartą stovyklavo…

LSOK vasaros sporto stovykla Pervalkoje